Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Internetowe Liceum dla dorosłych ALFA

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ!!!

Sukces murowany.

Tylko w naszym liceum nauka przez Internet
Wybierz nas, jeśli:

- czujesz niechęć do tradycyjnej szkoły
- mieszkasz za granicą
- w Twojej miejscowości nie ma odpowiedniej szkoły
- masz trudności z poruszaniem się
- zajmujesz się wychowaniem dzieci
- jesteś zapracowany

Nasza szkoła została stworzona właśnie dla Ciebie !

Spróbuj! Sukces masz w zasięgu ręki!

Branża

Obszar działania

Opolskie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Dolnośląskie, Lubelskie, Mazowieckie, Małopolskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Serbia, Stany Zjednoczone

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

(4)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Krzysztof j. Warszawa, 28 maja 2013
Pozytywna opinia

Mogę tylko zarekomendować tą szkołę. Szkoła pozwala na rozwój i jest wygodna. Materiały zawsze dostawałem na czas. Były bardzo pomocne w procesie edukacji no i co najważniejsze całość dużo nie kosztowała.

Edward S. Warszawa, 18 kwietnia 2013
Pozytywna opinia

Korzystam z zajęć i jestem osobą bardzo zadowoloną. Poszerzam swoje horyzonty wiedzy. Muszę powiedzieć, że forma zajęć jest atrakcyjna i można zrobić szybkie postępy mimo nauki w domu. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego.

Mariola W. Bydgoszcz, 8 marca 2013
Pozytywna opinia

Początkowo podchodziłem z dystansem do takiej nauki... Sądziłem, że w efekcie niczego się nie nauczę i to bzdura, bez sensu... Ale ostatecznie muszę przyznać, że jestem zadowolony. Uczę się dopiero od paru miesięcy, ale sprawia mi to przyjemność. Mogę przysiąść kiedy mi się podoba... Wszak nie zawsze mamy czas. Ogromny pozytyw dla nich.

Bogna M. Bończa, 4 lutego 2013
Pozytywna opinia

Jestem na trzecim roku i dla mnie szkoła przez internet jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Mam dwójkę małych dzieci i naprawdę nie mam czasu na dojazdy do miasta, by ukończyć szkołę. Dzieci popsuły mi szyki i musiałam zrezygnować z nauki stacjonarnej. Szkoła ALFA ma świetną bazę z materiałami, która pomaga mi ogarnąć cały materiał. Szykuję się do matury i jestem pewna swojego sukcesu. Bardzo dobra, uczciwa szkoła.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Internetowe Liceum dla dorosłych ALFA
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Powiązane produkty i usługi: InternetInternet Warszawa

Liceum oraz uzupełniające liceum dla dorosłych przez Internet.

Polska - Warszawa

Nie proponujemy Wam nic nadzwyczajnego: trzy lub dwa lata nauki przez Internet. Chcemy Wam jednak przekazać wiedzę Na dobrym poziomie, bez niepotrzebnych stresów, w dogodnym dla Was czasie, w miłej, przyjacielskiej atmosferze. UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ!! Sukces murowany. www.szkola-internetowa.edu.pl Tel: 0 Nabór przez...

Rozwiń

Internetowe Liceum dla dorosłych ALFA

Polska

Nie proponujemy Wam nic nadzwyczajnego: dwa lub trzy lata nauki przez internet. Chcemy Wam przekazać wiedzę na dobrym poziomie, bez niepotrzebnych stresów, w dowolnym dla Was czasie, w miłej, przyjacielskiej atmosferze. UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ!!! Sukces murowany.

captchaImage
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Jana III Sobieskiego 68, 02-930 Warszawa

WWW